رشته مهندسی اجرایی دانشگاه پیام نورهمدان

رشته مهندسی اجرایی دانشگاه پیام نورهمدان

راهنمای جامع رشته مهندسی اجرایی

ادامه مطلب »»»

دانشگاههای ارائه دهنده رشته مدیریت اجرایی

*** لیست مراکزى که کارشناسى ارشد مهندسى اجرایى را ساپورت می کنند !!! همراه با تعداد دانشجوى ورودی در سال هاى  86،87،88***

 

 سراسرى

 

سال86

سال87

سال 88

دانشگاه

روزانه

شبانه

روزانه

شبانه

روزانه

شبانه

دانشگاه علم وصنعت ایران

12

-

10

-

8


دانشگا شهیدبهشتی تهران

-

-

-

-

10


دانشگاه علامه طباطبایی

6

5

6

7

14

13

دانشگاه تهران

-

-

10

12

5

6

دانشگاه تهران - پردیس قم

6

6

7

8

5

5

دانشگاه باهنر کرمان

-

-

5

5

4

4

دانشگاه مازندران

-

-

2

3

2

2

دانشگاه سمنان

-

-

7

4

3

3

دانشگاه یزد

3

3

-

-

4

2

توجه: در ظرفیت سال 1388، ظرفیت شیوه آموزش محور با شیوه عادی جمع گردیده است

 

دانشگاههاى پیام نور و غیرانتفاعى

پذیرش در دانشگاههای زیر از طریق کنکور سراسری کارشناسی ارشد سازمان سنجش می باشد.لیکن دارای شهریه و گاهاً شرایط خاص می باشند

دانشگاه

سال86

سال 87

سال88

دانشگاه پیام نورمرکزتهران

20

20

20

دانشگاه پیام نور مرکز تهران -واحد کرج

-

20

20

دانشگاه پیام نورمرکزساوه

20

20

20

دانشگاه پیام نورمرکزساری

20

20

20

دانشگاه پیام نورمرکزبابل

20

20

20

دانشگاه پیام نورمرکزبندرعباس(واحدقشم)

20

20

20

دانشگاه پیام نور مرکز گرمسار

-

20

20

دانشگاه پیام نور مرکز ورامین

-

20

20

دانشگاه بین المللی چابهار(غیرانتفاعی وغیردولتی)

-

15

-

سازمان مدیریت صنعتی

15

15

15

موسسه غیرانتفاعی البرز-قزوین

-

-

15

دانشگاه اصفهان- مجازی

-

-

40

دانشگاه پیام نورمرکزتحصیلات تکمیلی تهران-مجازی

-

50

-

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی وغیردولتی مجازی فارابی

ادامه مطلب »»»

11 گام موثر برای شروع مدیریت زمان

خلاصه                                     احمد قربانی  

آیا شما هم به این فکر می‌کنید که کاش زمان بیشتری برای انجام کارهای‌تان داشتید؟ آیا به این فکر می‌کنید که کاش می‌توانستید وقت خود را به کارهای مفیدتری بپردازید؟ آیا شما هم با کمبود وقت شدید درگیر هستید؟
مدیریت زمان عنوان مهارتی است که به شما کمک می‌کند تمام کارهای خود را سر وقت و به موقع انجام دهید و هیچ گاه دچار کمبود زمان نشوید. اما به دست آوردن این مهارت که فکر می‌کنم تک تک ما به شدت دنبال آن هستیم خیلی ساده نیست.
اگر با دیدن تیتر چشم‌های‌تان برق زد خوشحال باشید. در ادامه 11 قانون طلایی مدیریت زمان را که برگرفته از این مقاله فوق‌العاده است با هم مرور خواهیم کرد

ادامه مطلب »»»

كارشناسي ارشد مديريت اجرايي

ضرایب دروس، تعداد سوالات و زمان پاسخگویی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد

مدیریت اجرایی

شماره دفترچه نام درس ضریب تعداد سوالات زمان پاسخگویی 1 زبان عمومی و تخصصی 1 30 180 استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت 2 40 دانش مسائل روز 2 30 نظریه های عمومی مدیریت 2 30 زبان فارسی 1 25


ادامه مطلب »»»

جزوه درس استاتيك

جزوه درس استاتیک

 استاتیک هیبلر www.manufacturemajlesi.coo.ir

شامل توضیح کامل متن درسی کتاب استاتیک و مثالهای حل شده مفید که باعث درک و فهم بهتر مباحث این درس میشود

برای دریافت متن مقاله مورد نظر ، بر روی متن کلیک کنید.دریافت جزوه


ادامه مطلب »»»

مهارتهاي دانشجويان رشته اجرايي

مهارت های آموزشی ارائه شده به دانشجویان مهندسی مدیریت اجرایی این قابلیت را برای آنها وجود می آورد تا بتوانند بعد از فارغ التحصیلی در 4 یا 5 رشته مهندسی فعالیت نمایند. طرح ریزی واحد های درسی و سر فصل های دروس برای این رشته به ترتیبی صورت گرفته است تا فارغ التحصیلان این رشته بتوانند حضوری فعال در پروژه ها داشته باشند. این پروژه ها به لحاظ گستردگی کار و کاربرد فناوری در آنها ، می توانند در قالب پروژه های کوچک همچون ساخت ، راه اندازی و یا اداره کارگاه ها و مراکز تولیدی کوچک و ... باشد و یا اینکه بعنوان یک پروژه بزرگ همچون پروژه های ملی ساخت سد ، نیروگاه پالایشگاه و ... و نیز بهره برداری از آنها مط? 1000 ?ح باشد .
لذا این مهندسین به صورت جامع و نیمه تخصصی در کلیه پروژه های مهندسی که نیاز به تخصص های برق ،مکانیک ،صنایع ، عمران ، و یا کامپیوتر داشته باشد می توانند فعالیت نماید ونیز با توجه به پودمان اختیار شده می توانند بصورت کاملا تخصصی در رشته مربوط به آن پودمان کارایی کامل خود را نشان دهند .

ادامه مطلب »»»

جلسه پرسش و پاسخ با دکتر شیبانی مدیر گروه رشته مهندسی مدیریت پروژه دانشگاه پیام نور کشور


به نام خداوند بخشنده ی مهربان

با توجه به مشکلات گسترده ی دانشجویان رشته مهندسی مدیریت پروژه و سوالات زیادی که درپیش روی این دانشجویان در مورد ماهیت رشته ، منابع درسی رشته ، نوع واحدهای درسی و همچنین آینده ی شغلی این رشته و... وجود داشت ،گروهی از دانشجویان رشته مهندسی مدیریت پروژه دانشگاه پیام نور مرکز ساری(آقایان : میثم طهماسبی، حسین لامع ، سید نبی الله کیا و هومن قربانی بهنام از دانشجویان مرکز تهران )به نمایندگی از دانشجویان این رشته تصمیم گرفتند جلسه پرسش و پاسخی با جناب آقای دکتر شیبانی مدیرگروه رشته مهندسی مدیریت پروژه در سراسر کشور تشکیل دهند و با هماهنگی هایی که با شخص دکتر شیبانی انجام شد و استقبال خوبی که ایشان از این اقدام کردند این جلسه در صبح روز سه شنبه 23/12/89 صورت گرفت .
متن کامل این جلسه به شرح ذیل میباشد......

سوال 1) ماهیت این رشته چیست و هدف از ایجاد این رشته چیست؟
جواب : با توجه به بررسی های مسئولین امر در وزارت علوم و وجود خلاء های غیر قابل پوشش به خصوص در بخش مدیریت در پروژه های عمرانی توسط مهندسین عمران تصمیم بر این گرفته شد تا رشته ای تاسیس شود که فارغ التحصیلان آن علاوه بر دانش عمرانی دارای معلومات آکادمیک مدیریتی در زمینه ی مدیریت منابع انسانی- مدیریت کارگاه – مدیریت ایمنی کارگاه – مدیریت مالی - مدیریت پیمان و قرارداد باشند تا این خلاء های مدیریتی در پروژه های عمرانی کشور مرتفع شود.
سوال 2) آینده شغلی این رشته چیست و بازار کار در آینده چه انتظاری از فارغ التحصیلان این رشته خواهد داشت؟
جواب : مطمئنا فارغ التحصیلان این رشته می توانند در پروژه های عمرانی کرده و به علت داشتن دانش آ 1000 کادمیک در بخش مدیریت کارگاه و مدیریت پروژه تنها با 2الی 3 سال فعالیت مستمر و پشتکار میتوانند به عنوان یک مدیر پروژه زبده در بازار کار فعالیت کنند
سوال 3) به نظر میرسد تنها راه ورود به پروژه های عمرانی برای ما فعالیت کنترل پروژه میباشد نظر شما در مورد این دیدگاه چیست؟
جواب : خیر بنده با این دیدگاه مخالفم زیرا کنترل پروژه تنها راه نمی باشد چون همانطور که قبلا گفتم میتوانید با تلاش و پشتکار در بخشهای دیگر پروژه های عمرانی نیز کارکنید و این به شما بستگی دارد. و هیچ وقت منتظر کارهای پشت میزی نباشید.و به دنبال پیشرفت باشید.
سوال 4) یکی ازنگرانی های دانشجویان این رشته بعد از ورود رشته مهندسی عمران به دانشگاه پیام نور تضعیف و کوچک شدن این رشته میباشد آیا برای گسترش این رشته اقدامی صورت گرفته است یا خیر؟
جواب : هیچ تضعیفی وجود ندارد و این دو رشته در کنار هم به فعالیت خود ادامه میدهند و باعث پیشرفت یکدیگر خواهند شد.
سوال 5) آقای دکتر آیا اقدامی برای آوردن ارشد این رشته انجام شده ؟ و آیا برای این رشته پودمان اعلام خواهدشد یا باید دانشجویان این رشته با رشته های دیگرامتحان ارشد بدهند ؟
جواب : خیر پودمانی اعلام نخواهد شد و بنده به شما پیشنهاد میکنم با بچه های عمران امتحان ارشد بدهید و در گرایشهای این رشته ادامه تحصیل دهید در بحث آوردن کارشناسی ارشد این رشته این قانون وجود دارد که برای اینکه ارشد رشته ای وارد مرکزی شود باید حداقل 2 نفر دکترای آن رشته که برای شما باید دکترای عمران باشد عضو هیئت علمی در آن مرکز وجود داشته باشد که در سال آینده پیگیریها ادامه خواهد داشت تا بتوانیم به این موهم دست پیدا کنیم و با جذب اساتید زبده در مراکز مستعد، ارشد این رشته را پایه گذاری کنیم.
سوال 6) پیشنهاد ما برای گسترش این رشته پذیرش دانشجو در این رشته توسط دانشگاه های مطرح کشور مثل دانشگاه صنعتی شریف – امیرکبیر – تهران و ... میباشد نظر شما در مورد این پیشنهاد چیست؟
جواب : البته پیشنهاد خوبیست ولی در مورد اینکه این دانشگاه ها رشته ی شما را بیاورند کاری از دست ما بر نمی آید و اصلا به ما مربوط نمیشود و همت مسئولین امر در وزارت علوم را می طلبد البته همانطور که قبلا هم گفتم گسترش این رشته همت و تلاش مسئولین دانشگاه پیام نور و خود دانشجویان را می طلبد.
سوال 7) آیا اقدامی برای معرفی این رشته به وزارت خانه های مربوطه و جامعه از طرف دانشگاه صورت گرفته ? 1000 ?ست یا خیر؟
جواب : خیر تا حالا اقدامی صورت نگرفته است ولی قرار است در سال جدید با گسترده تر کردن فعالیت های اینترنتی و حتی تبلیغات تلویزیونی به معرفی این رشته در جامعه بپردازیم .
سوال 8) وضعیت منابع درسی این رشته واقعا بحرانی است، بعضی از درسها بدون منبع هستند ، منابع بعضی درسها نیز دائما در حال تغییرند و بعضی درسها نیز منابع غیر مدون و ضعیفی دارند که البته منابع انتشاری خود دانشگاه پیام نور هم که انتظار خود آموز بودن از آنها میرود چنگی به دل نمیزند نظر شما چیست ؟
جواب : من با شما موافقم منابع درسی به صورت مشورتی در هیئت علمی انتخاب شده و حداکثر سعی خودمان را میکنیم که از انتخاب های سلیقه ای جلوگیری شود.درسهایی که منبع ندارند به علت اینکه منبع قبلی آنها ضعیف بوده و یا منبع خوبی وجود ندارد به این حالت هستند منابع تغییر یافته نیز با صلاحدید هیئت علمی صورت گرفته که البته برای درس طراحی اجرایی 2 این احتمال وجود دارد که به منبع قبلی خود (شاپور طاحونی ) بازگردد. و همچنین سعی می شود منابع انتشاری خود دانشگاه نیز خاصیت خود آموز بودن خود را پررنگتر ایفا کنند و بهتر از قبل بشوند.
سوال 9) نظر شما در مورد ضرورت وجود درسهای مبانی مهندسی برق – فرآیند های تولید و برنامه سازی رایانه و همچنین وضعیت منبع این 3 درس چیست؟
جواب : وجود درسهای مبانی مهندسی برق و فرآیندهای تولید در این رشته بر میگردد به تصمیم اشتباهی که قبلا گرفته شده و قرار شد سه رشته ی مهندسی مدیریت پروژه و مهندسی مدیریت اجرایی و مهندسی صنایع تجمیع گردد و دروس 4 ترم اول آنها مشابه یکدیگر باشند.که البته بنده شخصا با اینکار مخالف هستم.
در مورد فرآیندهای تولید و مبانی مهندسی برق با شما موافق هستم چون با وجود این منابع ضرورتی ندارد زیرا درس مبانی مهندسی برق دیگر از چارت دروس مهندسی عمران حذف شده و البته منبع پیش روی شما نیز ضغیف می باشد.و این موضوع برای درس فرآیندهای تولید نیز صدق می کند این کتاب نیز پیچیده است و باید اصلاحاتی در آن انجام گیرد. ولی در مورد درس برنامه سازی رایانه خیر این درس بسیار مهم است و باید هر مهندسی با برنامه سازی آشنا باشد البته بنده معتقدم برنامه c++ مناسب نیست و فورترن بهتر و پرکاربردتر برای مهندسین می باشد .
سوال10) نظر شمادرمورد اینکه برخی از واحدهای اختیاری مثل نرم افزارهای کنترل پروژه - اصول مهندسی زلزله - اجرای پل - تحلیل سازه 2 - نقشه برداری عملیات – نقشه خوانی مهندسی به واحدهای اجباری تبدیل شو? 1000 ?د چیست؟
جواب: البته این اقدام خوب است ولی ما در تعداد واحد در مضیقه هستیم اما قبل از پاسخ به این سوال باید عرض کنم از بین رشته های مهندسی صنایع ،مهندسی مدیریت پروژه و مهندسی مدیریت اجرایی تا حالا فقط رشته ی شما دفترچه مصوب دارد و بنده در دفترچه جدید سعی کردم واحدهای عمرانی بیشتری را بگنجانم مثلا دروس اصول مهندسی زلزله و تحلیل سازه 2 را به عنوان دروس اجباری قرار داده تا از یک طرف بار علمی قوی تری تزریق شود و از طرف دیگر دانشجویان برای گرفتن حق امضا از نظام مهندسی به مشکل برنخورند.
سوال11) در مورد گرفتن حق امضا از نظام مهندسی چه اقداماتی انجام داده اید؟
جواب : همانطور که قبلا عرض کردم دفتر چه ی جدیدی که تدوین کرده ایم بیشتر دروسی که مورد نظر سازمان نظام مهندسی است مثل اصول مهندسی زلزله – مهندسی پی – تحلیل سازه 2 را در قرار داده ایم .تا فارغ التحصیلان این رشته جهت گرفتن حق امضا مشکلی نداشته باشند.
سوال 12) آقای دکتر منابع جانبی بسیار کمی در بازار وجود دارد و دانشجویان برای مطالعات بیشتر در مورد رشته دچار مشکل هستند برای حل این نقیصه چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟
جواب : البته کمبود منابع جانبی فارسی صحیح است ولی بنده به شما پیشنهاد می کنم خود را محدود به منابع و کتابهای فارسی نکنیدو کتابهای لاتین مربوط به رشته ی خود را نیز مطالعه کنبد تا هم با دانش رشته ی خود در خارج از کشور آشنا شوید و هم به تقویت زبان تخصصی خود کمک کنید و دامنه ی اطلاعات خود را با مطالعه ی این کتابها افزایش دهید.
سوال 13) یکی از معضلات دیگر دراکثر مراکزنبود یا کمبود اساتید زبده و مجرب حداقل در دروس تخصصی این رشته است برای حل این معضل چه اقداماتی انجام داده اید ؟
جواب : این مشکل پیامد چند علت است که در صدد رفع آنها هستیم.
1) کمبود اساتید مجرب آشنا به این رشته در کشور
2) نا آشنا بودن برخی از اساتید با این رشته
3) برخورد بد برخی از مسئولین مراکز با اساتید مجرب و انتظارات غیر اصولی از آنها
4) مهیا نبودن شرایط مالی خوب برای اساتید زبده در دانشگاه پیام نور
سوال 14) کمبود ساعات تدریس به خصوص در دروس تخصصی علت اصلی برخی از مشکلات تحصیلی دانشجویان می باشد برای حل این مشکل و افزایش ساعات تدریس چه اقداماتی انجام داده اید؟
جواب: با توجه به کاهش ساعات تدریس با ش 1000 ما موافق هستم که شاید بتوان از طریق بندی از قانون دانشگاه پیام نور مبنی بر اینکه به دروسی که ماهیت ریاضی دارند 1 واحد حل تمرین تعلق می گیرد ساعت تدریس دروس تخصصی این رشته را که عمدتا ماهیت محاسباتی دارند افزایش داد که تحقق این امر در دست اقدام میباشد.
سوال 15) مشکل دیگری که دانشجویان دانشگاه پیام نور با آن روبرو هستند عدم فعالیت های فوق برنامه مدون از سوی دانشگاه و استقبال و همکاری کم رنگ دانشگاهها با فعالیت های دانشجویی نظر شما در مورد این معضل چیست ؟
جواب : با توجه به حجم بالای دانشجویان پیام نور زیر ساخت های این دانشگاه اجازه ی فعالیت های فوق برنامه گسترده را نمی دهد و شاید حل این مشکل در سالهای آینده نیز ممکن نباشد.و این مشکل تمامی مراکز این دانشگاه می باشد.
سوال 16) به عنوان سوال آخر چه توصیه یا راهنمایی برای دانشجویان این رشته دارید؟
جواب:بنده برای تمامی دانشجویان این رشته آرزوی موفقیت میکنم ودر درجه اول درخواست دارم که به شایعات توجه نکنند و اخبار را از منابع موثق دانشگاهی دریافت کنند.مطمئن باشید آینده ی خوبی پیش روی شماست که چگونگی آن بستگی به تلاش خودتان دارد.
این معضل عدم شناخت که برای تمامی رشته های جدید یک مشکل طبیعی است با گذشت 2الی3 سال از ورود فارغ التحصیلان این رشته به بازار کار حل خواهد شد.در اوایل تاسیس رشته مهندسی عمران این مشکل عدم شناخت وجود داشت و اکثر مردم این رشته را محدود به عمران و آبادی روستا ها میدانستند که با گذر زمان کاملا در جامعه جا افتاد.نسبت به رشته ی خود امیدوار و خوش بین باشید و نا امیدی را از ذهنتان پاک کنید. واین را بدانید مشکل برای همه وجود دارد .
موفق باشید

ادامه مطلب »»»

گرايش‌ها و ابعاد مختلف رشته مديريت اجرايي در كارشناسي

مديريت اجرايي با توجه به نياز جامعه رو به رشد امروزين كشور و با هدف تربيت مديراني كه كاركردهاي كلان مديريتي در سطوح مختلف را به گونه‌اي رشد يافته به اجرا درآورند، در زمره گزينه‌هاي موجود براي انتخاب در مقطع كارشناسي ارشد قرار گرفته است.

تحليل مسائل و ارائه راهكارهاي قابل اجرا براي انواع واحدهاي توليدي و خدماتي، سيستم‌هاي اطلاع مديريت (MIS) ، مباحث رفتار

 سازماني و مديريت موثر منابع انساني و در نهايت

برنامه‌ريزي و مديريت  استراتژيك گوشه‌اي از موضوعات مورد بحث در مديريت اجرايي هستند كه در مقطع ك? 1000 ?رشناسي ارشد به تفصيل مورد بررسي قرار مي‌گيرند.

 لازم به ذكر است كه دانش آموختگان اين رشته اغلب عهده‌دار پست‌هاي مديريتي كلان نظير واحدهاي توليدي - صنعتي بوده و يا در پست‌هاي حياتي نظير مديريت تاسيسات نفتي و پالايشگاهي، طرح برنامه‌هاي كلان اقتصادي براي سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها و ... فعاليت مي كنند.

طول دوره مديريت اجرايي

دوره كارشناسي ارشد مديريت اجرايي با توجه به جذب فارغ‌التحصيلان رشته‌هاي مختلف و نياز به آشنايي با مباحث پايه مديريتي، حداقل 2 و حداكثر 3 سال بوده و بعضا دانش آموختگان كارشناسي براي گذراندن واحدهاي اين دوره با نظر دانشگاه ملزم به اخذ و گذراندن واحدهاي پيش نياز نيز هستند.

كنكور مديريت اجرايي

داوطلبان متقاضي پذيرش در كارشناسي ارشد گرايش مديريت اجرايي مي‌بايست به سوالات 5 درس پاسخ دهند كه از اين ميان دروس زبان انگليسي وGMAT ميان گرايش‌هاي مديريت اجرايي و MBA مشترك بوده و داوطلبان مديريت اجرايي به جاي پاسخگويي به

سوالات درس رياضي مي‌بايست 2 درس دانش مسائل روز و زبان فارسي را پاسخ دهند. 

ادامه مطلب »»»

دانلودنمونه سوالات دروس عمومي همراه با پاسخنامه

دروس عمومی

دانلود نمونه سوال امتحانی درس زبان عمومی

دانلود پاسخنامه درس زبان عمومی

دانلود نمونه سوال امتحانی درس فارسی عمومی

دانلود پاسخنامه درس فارسی عمومی

دانلود نمونه سوال امتحانی درس تربیت بدنی 1

دانلود پاسخنامه درس درس تربیت بدنی 1

دانلود نمونه سوال امتحانی درس تربیت بدنی ۲

دانلود پاسخنامه درس درس تربیت بدنی 2

دانلود نمونه سوال امتحانی درس آیین زندگی

دانلود پاسخنامه درس آیین زندگی

دانلود نمونه سوال امتحانی درس اندیشه های سیاسی امام

دانلود پاسخنامه درس اندیشه های سیاسی امام

دانلود نمونه سوال امتحانی درس تاریخ و فرهنگ و تمدن ایران و اسلام

دانلود پاسخنامه درس تاریخ و فرهنگ و تمدن ایران و اسلام

دانلود نمونه سوال امتحانی درس اندیشه اسلامی ۱

دانلود پاسخنامه درس اندیشه اسلامی 1

دانلود نمونه سوال امتحانی درس اندیشه اسلامی ۲

دانلود پاسخنامه درس اندیشه اسلامی ۲

دانلود نمونه سوال امتحانی درس تفسیر موضوعی قرآن

دانلود پاسخنامه درس تفسیر موضوعی قرآن

دانلود نمونه سوال امتحانی درس اخلاق اسلامی – علم اخلاق- مبانی و مفاهیم علم اخلاق

دانلود پاسخنامه درس اخلاق اسلامی – علم اخلاق- مبانی و مفاهیم علم اخلاق

دانلود نمونه سوال امتحانی درس  تفسیر موضوعی نهج البلاغه

دانلود نمونه سوال امتحانی آشنایی با قانون اساسی ایران

دانلود پاسخنامه درس آشنایی با قانون اساسی ایران

دانلود نمونه سوال امتحانی انقلاب اسلامی ایران

دانلود پاسخنامه درس انقلاب اسلامی ایران

دانلود نمونه سوال امتحانی فلسفه اخلاق

دانلود پاسخنامه درس فلسفه اخلاق

دانلود نمونه سوال امتحانی درس جمعیت و تنظیم خانواده

ادامه مطلب »»»

محرمــــ ماه پیروزیــــ خونــــ برشمشــــیر

 محرم ماه ايثار و از جان گذشتگي است ماه عشق وشور و فرياد است ماه سرافرازي برفراز نيزه هاست ماه آميختن بت خون و آميختن عشق است سلام بر حسين .

                            عالم همه قطره اند و درياست حسين

                                         خوبان همه بنده اند و مولاست حسين

                            ترسم كه شفاعت كند از قاتل خويش

                                              از اين پس كه كرم دارد و آقا ست حسين

 

برخيزيد و جامه برتن كنيد اي عزيزان حسين           ماه محرم رسيد ، همه عاشق حسينيم

 فرارسيدن ماه محرم و ايام شهادت امام حسين (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) را به همه  تسليت عرض مي كنم.

ادامه مطلب »»»

درباره این ها فکرکنید

 درباره این ها فکر کنید

Think about it


Today before you think of saying an unkind word
Think of someone who can't speak
امروز قبل از اینکه به گفتن حرفهای ناخوشایند فکر کنی به کسی فکر کن که نمیتواند حرف بزند


Before you complain about the taste of your food
Think of someone who has nothing to eat
قبل از اینکه از طعم یک غذا شکایت کنی به کسی فکر کن که هیچ چیزی برای خوردن ندارد


Before you complain about your husband or wife
Think of someone who's crying out to God for 9d2 a companion
قبل از اینکه از همسرت گله کنی به کسی فکر کن که با گریه از خدا یک همراه و همدم میخواهد


Today before you complain about life
Think of someone who went too early to heaven
امروز قبل از اینکه از زندگی شکوه کنی به کسی فکر کن که خیلی زود از دنیا رفته


Before you complain about your children
Think of someone who desires children but they're barren
قبل از اینکه از بچه هایت گله کنی به کسی فکر کن که آرزوی بچه دار شدن دارد


Before you argue about your dirty house; someone didn't clean or sweep
Think of the people who are living in the streets
قبل از اینکه به خاطر خانه ی به هم ریخته و نامرتب با کسی که آن را تمیز نکرده دعوا کنی به کسانی فکر کن که در خیابان زندگی میکنند


Before whining about the distance you drive
Think of someone who walks the same distance with their feet
قبل از اینکه از طولانی بودن مسیری که داری با ماشین طی میکنی بنالی به کسی فکر کن که همین مسیر را مجبور است پیاده طی کند


And when you are tired and complain about your job
Think of the unemployed, the disabled and those who wished they had your job
و زمانی که خسته ای و از شغلت ناراضی و گله مندی به کسانی فکر کن که بیکار هستند، به ناتوان ها و اونهایی که آرزو میکنند شغل تو را داشتند.


 http://persiano.mihanblog.com/

ادامه مطلب »»»


تازه ترین مطالب:

فروش وي پي ان رايگان+فروش vpn رایگان

رشته مهندسی اجرایی دانشگاه پیام نورهمدان
فروش بیت دستساز با قیمت پایه 30000 ت
وبلاگ طرفداران داران کانوپولوی اصفهان
آنتراک
به اسم كمك نامردی... ؟؟؟؟؟
دل نوشته های من
مراسم هفتگی-جمعه23/2/90-روضه حضرت عباس(ع)
اجرای شاهنامه خوانی
چگونه از بروز رسانی وبلاگ عقب می مانید

49سرزنده
خسته ام....!
یکی از آرزوهایم این است که یک روزی بیخیال گذشته ها شوی...
.........
جکایتهای اموزنده
-فروش بیت دستساز با قیمت پایه 30000 ت
-وبلاگ طرفداران داران کانوپولوی اصفهان
-آنتراک
-به اسم كمك نامردی... ؟؟؟؟؟
-دل نوشته های من
-مراسم هفتگی-جمعه23/2/90-روضه حضرت عباس(ع)
-اجرای شاهنامه خوانی
-چگونه از بروز رسانی وبلاگ عقب می مانید
-
-49سرزنده
-خسته ام....!
-یکی از آرزوهایم این است که یک روزی بیخیال گذشته ها شوی...
-.........
-جکایتهای اموزنده
-اشکهای تنهایی من


پیوندهای روزانه:

وی پی ان ارزان | ‪best-service8.tk‬‏

فروش وي پي ان از کشورهاي آمريکا ، سوييس و هلند بدون قطعيwww.best-service8.tk

خرید وی پی ان vpn makers | ‪home.myvpnm.tk‬‏

با ۲۳ سرور در ۱۱ کشور مختلف سرعت، کیفیت، پشتیبانی حرفه ایhome.myvpnm.tk

خرید vpn - وی پی ان ارزان | ‪best-service13.tk‬‏

تحویل فوری اکانت vpn پرداخت آنلاین اتصال به 3 سرور امریکا سوئیس هلندwww.best-service13.tk

فروش وی پی ان آنلاین 

فروش وی پی ان آنلاینپرت Sstp, L2tp, Pptpvp.parsianazad.in

خرید آنلاین وی پی ان VPN‏ 

تحویل فوری اکانت VPN‏پشتیبانی حرفه ای + 14 سرور پر سرعت32.lovelyvpn32.tk

خرید وی پی ان USA EUROPE‏ 

[ خريد اينترنتي آنلاين در ده ثانيه]وي پي ان پرسرعت USA UK NL EUROPE‏onlinebuy.universityvpn.in

فروش vpn خريد vpn پرسرعت 

{ خريد لحظه اي آنلاين } و سريع ترينسرورهاي اختصاصي EUROPE و USA‏vpn-online.quickvpn.in

خرید آنلاین Vpn نامبر وان 

( همیشه با حرفه ای ها کار کنید )تحویل آنی vpn و آنلاین با کارت شتابwww.vpn-1.numbeer1.in

فروش آنلاین VPN وی پی ان 

قابلیت اتصال به 15 سرور بدون قعطیپرداخت آنلاین ، پشتیبانی 24 ساعتهwww.vpnbazarr.tk

فروش آنلاین VPN‏ 

فیلتر شکن با سرعت بالا، سرور آمریکاپشتیبانی آنلاین، تحویل آنیwww.sibdadeh15.com

خرید vpn فروش vpn آنلاین 

با 20 سرور از 10 کشور و سرعت بالااکانت وی پی ان آمریکا کانادا آلمانwww.iranazad5.comdeletercreate2004
darthpit2006
shabebiatefe2010
saeidb2006
yonemoto2002
fflutist2003
michellebright2003
shivahadis2004
mehdiamali2003
elmizendegikon2005
cgron2009
omidrz2007
dsp2004
omidland2005
marjan2005
zohreh2003
malipourian2003
herkoooooooool2003
mehrdadmms2008
keyvanmail2007

فروش وی پی ان vpn

تمام حقوق ومطالب این وبلاگ برای منبع آن محفوظ است